Rocznica

Dokładnie przed rokiem ukazał się pierwszy z dotychczasowych pięćdziesięciu artykułów na stronie skotniki.info. Serwis ma przybliżyć historię naszego osiedla, promować sport,  kulturę, interesujące inicjatywy oraz poruszać teraźniejsze tematy które dotyczą mieszkańców. Zachęcam wszystkich do współprowadzenia strony i korzystania z jej możliwości. WŁĄCZ SIĘ!

ZOSTAŃ TWÓRCĄ SERWISU

Wiesz o interesującym wydarzeniu, masz ciekawe informacje, załóż konto, przygotuj newsa i umieść go na stronie.

OGŁOSZENIA

Masz coś do sprzedania, potrzebujesz pozbyć się niepotrzebnego mebla, zgubiłeś klucze a może oferujesz dobre usługi – zapraszamy do działu ogłoszenia. Dodaj opis, wstaw zdjęcie i zapomnij o wieszaniu kartki na słupie. (wszystkie opcje są całkowicie darmowe)

FORUM

Chcesz podyskutować o problemach, zaproponować inicjatywę, pochwalić się osiągnięciami, poszukać znajomych zapraszam do pisania i komentowania postów na forum.

KATALOG FIRM

Masz firmę w Skotnikach, świadczysz usługi, prowadzisz sklep poinformuj o tym mieszkańców. Wstaw ofertę, opis działalności, godziny pracy, link do swojej strony internetowej a wszystko to zupełnie za darmo.

FACEBOOK

Jeśli podoba Ci się strona skotniki.info kliknij "Lubię to!" a będziesz wiedział o wszystkich nowościach na stronie jako pierwszy!