Szansa na wartościowy sprzęt dla Pogoni Skotniki

W poniedziałek, 19 listopada wystartowało głosowanie internetowe, które będzie wielką szansą dla klubu sportowego OSKF "POGOŃ" SKOTNIKI na sprzęt wart nawet 12000 złotych! Klub jest jedyną szkółką piłkarską, reprezentującą Dzielnicę VIII Miasta Krakowa w konkursie. Cel głosowania jest bardzo szczytny, a zwycięstwo w projekcie gwarantuje szczęście i uśmiech ogromnej grupy dzieci trenujących w klubie (dziś to ponad 130 zawodników, zarówno chłopców, jak i dziewczynek). Zarejestruj się i głosuj codziennie, dzieciaki liczą na Ciebie!

Miło nam ogłosić, że Pogoń Skotniki została laureatem konkursu EA Sports "Zostań Mistrzem"! Dzięki Waszemu zaangażowaniu klub otrzyma sprzęt sportowy o wartości 5500 złotych!
To wielki sukces, ponieważ znaleźliśmy się wśród 13 zwycięzców spośród ponad 160 szkółek piłkarskich z całej Polski.

Projekt jest podobny do konkursu "Szkółki piłkarskie Nivea", w którym stowarzyszenie OSKF "POGOŃ" SKOTNIKI brało udział na przestrzeni od marca do czerwca bieżącego roku. Wtedy laureatami zostało 100 szkółek (mimo dużej akcji promocyjnej i walki klub znalazł się ostatecznie na 153. miejscu w Polsce), teraz jedynie 13. Inne różnice prezentują się jednak na korzyść dla startującego obecnie programu - zdecydowanie większa jest przede wszystkim wartość nagród (obecnie to nawet sprzęt o wartości 12000 złotych dla pierwszych 3 szkółek, a dla 10 innych wybranych spośród 25 najlepszych w głosowaniu - sprzęt o wartości 5500 złotych). Również czas trwania obecnego konkursu jest zdecydowanie mniej męczący - głosowanie będzie trwało tylko niecały miesiąc (od 19 listopada do 18 grudnia).

Lokalna społeczność bardzo potrzebuje takiego sukcesu i podobnych możliwości wyrównywania szans dzieci, a dla stowarzyszenia OSKF "POGOŃ" SKOTNIKI byłby to kolejny impuls w trwającym nieustannym rozwoju.

Wszystko w rękach głosujących. A samo głosowanie do trudnych nie należy. Wystarczy zarejestrować swoje adresy mailowe na stronie www.zostanmistrzem.com.pl, otworzyć link aktywacyjny przesłany na dany e-mail przez organizatora i już można oddawać głosy. Najważniejsze, aby robić to codziennie, od 19 listopada aż do 18 grudnia!

Więcej o programie, sposobie głosowania oraz nagrodach na stronie www.zostanmistrzem.com.pl. Zapraszamy również na oficjalną stronę internetową klubu (www.pogon.skotniki.com) oraz profil stowarzyszenia na portalu społecznościowym Facebook (www.facebook.com/oskfpogonskotniki).

Indywidualny link profilu Pogoni Skotniki w konkursie - http://www.zostanmistrzem.com.pl/school/show-school/id/45