Daj szansę naszym młodym piłkarzom i zagłosuj!

Szkółka piłkarska O.S.K.F. "Pogoń-Skotniki" bierze udział w projekcie organizowanym przez firmę NIVEA we współpracy z Ajaxem Amsterdam. Zarejestruj się na stronie www.szkolkinivea.pl i oddaj głos na naszą drużynę. W konkursie szkółki mogą uzyskać bardzo wartościowe nagrody. Zajrzyj na stroninę internetową klubu: www.pogon.skotniki.com i poznaj szczegóły głosowania.

Szanowni Państwo!

Pragniemy gorąco prosić o głosowanie na szkółkę piłkarską O.S.K.F. "Pogoń-Skotniki" w projekcie organizowanym przez firmę NIVEA we współpracy z Ajaxem Amsterdam.

"Szkółki piłkarskie NIVEA" to ogólnopolski program skierowany do klubów sportowych prowadzących zajęcia piłkarskie z dziećmi w wieku 7-13 lat. W pierwszym etapie konkursu, poprzez głosowanie internetowe, wyłonionych zostanie 100 klubów, które otrzymają bardzo konkretne nagrody - programy treningowe szkółki Ajaxu Amsterdam, wysokiej klasy sprzęt sportowy oraz szkolenia dla trenerów. To niewątpliwie ogromna szansa na rozwój drużyn młodzieżowych, który jest naszym nadrzędnym celem.

W naszym klubie istnieją obecnie dwa zespoły mieszczące się w podanym przedziale wiekowym. Są to drużyny orlików i młodzików (razem ponad 50 zawodników). Już niedługo założymy kolejny zespół - żaków. Oprócz tego w naszym stowarzyszeniu prowadzone są regularne zajęcia treningowe w kategoriach wiekowych trampkarzy, juniorów młodszych i juniorów starszych. Mamy mnóstwo pasji, wielu zaangażowanych ludzi i bogate tradycje - zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są w naszym klubie regularnie już od kilkunastu lat.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o regularne oddawanie swojego głosu na szkółkę piłkarską "POGOŃ-SKOTNIKI" za pośrednictwem strony www.szkolkinivea.pl lub pośrednio poprzez główną stronę organizatora - www.nivea.pl. Głosowanie nie generuje żadnych kosztów i nie jest czasochłonne. To tak niewiele, a może dać młodym zawodnikom naszego klubu bardzo dużo radości!

Głosować można od 1 marca, raz na 24h, po zarejestrowaniu swojego adresu e-mail w bazie organizatora konkursu.

Więcej na temat akcji znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.szkolkinivea.pl/content/3/o-akcji.html.

Regulamin (w tym szczegółowe zasady głosowania) można znaleźć pod adresem: http://www.szkolkinivea.pl/content/6/regulamin-konkursu.html.

Zachęcamy także do odwiedzin oficjalnej strony internetowej naszego klubu: www.pogon.skotniki.com oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook:www.facebook.com/oskfpogonskotniki, gdzie również znajdą Państwo informacje na temat prowadzonej akcji.

Na koniec prosimy o przekazanie powyższej informacji znajomym, którzy również mogliby wspomóc swoim głosowaniem nasz klub.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas, zainteresowanie tematem i udział w głosowaniu.

Z poważaniem,

Zarząd O.S.K.F. "POGOŃ-SKOTNIKI"